Nemovitosti

Celkem 14 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Marie Vymazalová
Ing. Marie Vymazalová
telefon: +420774421818
marie.vymazalova@vnb-reality.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Prodej projektu výstavby rodinného domu 4+kk, Lešany

Cena:
5.893.499 Kč Cena je za dům na dokončení, včetně provize
Popis nemovitosti:

Pokud hledáte bydlení v klidné lokalitě, máme právě pro Vás vhodnou nabídku. Nabízíme Vám dům, který splní Vaše veškerá očekávání. Jedná se o novostavbu rodinného domu 4+kk ( popř.5+kk), se sedlovou střechou, který je součástí projektu výstavby osmi solitérních domů, nízkoenergetických dřevostaveb, s vysokou kvalitou provedené práce i použitých materiálů . Projekt je situován v centru obce Lešany. Domy jsou navržené tak, aby vytvořily ulici, v níž bude radost bydlet. Jsou umístěné tak, aby obyvatelé každého z nich měli maximum soukromí na své zahradě a možnost ji plnohodnotně využívat. Nabízený dům má užitnou plochu 94 m2, je situován na vlastním pozemku o velikosti cca 551 m2. Prakticky navržená dispozice poskytne budoucímu majiteli naprosté pohodlí. Vstup do domu je přes chodbu, ve které je počítáno s prostorem pro šatní skříň. Z ní vedou dveře do technické místnosti a do další chodby, ze které se vchází do prosvětleného a prostorného obývacího pokoje s kuchyní, který je koncipovaný jako organický celek určený pro společné chvíle se vstupem na zahradu. Z chodby vedou dveře dále do koupelny s WC a do tří samostatných pokojů, které poskytnou klid a soukromí jednotlivým členům rodiny. Dispozici můžete vybírat ze čtyř připravených variant.
V rámci projektu bude vybudovaná nová komunikace s parkovacími stáními a přípojkami vodovodu, kanalizace, elektřiny i plynu.
Projekt je v přípravě, takže jsou možné dispoziční změny dle přání klienta.
Do Lešan se dostanete po 8 min jízdy autem z Prostějova, 27 min z Olomouce a do blízkého Kostelce na Hané, kde je veškerá občanská vybavenost, Vám bude stačit 5 min.
Výše uvedená cena je za pozemek cca 551 m2 , výstavbu RD ke kompletnímu dokončení a provizi RK. Cena za dokončený dům včetně zařizovacích předmětů sanity, obkladů, dlažby, podlahové krytiny PVC, vnitřních dveří a výmalby interiérů je 6.277.655,– Kč. Další podrobnosti a informace na www.domylesany.cz.
Lze financovat hypotečním úvěrem s měsíční splátkou 16.700,– Kč se splatností 30 let. Financování zajistíme přes našeho finančního specialistu a můžeme Vám pomoci i s prodejem Vaší stávající nemovitosti. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
H2400
Typ domu:
Dům na klíč
Operace:
Prodej
Adresa:
Lešany
Plocha pozemku:
551 m2
Stav objektu:
novostavba
Konstrukce:
dřevěná
Umístění objektu:
klidná část obce
Vydaný certifikát:
B - Velmi úsporná
Typ certifikátu:
vyhláška 148/2007 Sb.
2|approximate|Lešany, okres Prostějov, Czech Republic
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
, Lešany, okres Prostějov, Czech Republic
Zpět na Nemovitosti